Kancelář pro daňové a účetní poradenství bojuje za vaše podnikání

Zastupování při daňové kontrole
quoteZačátkem roku mi byla zahájena daňová kontrola. V jejím průběhu finanční úřad našel pochybení, kterého jsem se údajně dopustil. Mé znalosti daňové legislativy nejsou dokonalé a proto jsem na pomoc přizval pana Bílého.quote
Petr Komárek

Co mi spolupráce přinesla

 • Klid od daňových kontrol
 • Ušetření na vzniklých sankcích
 • Žádná další pochybení

Zadání

Pan Komárek nás kontaktoval s žádostí o zastupování při daňové kontrole. Finanční úřad neuznal nákladové položky, které pan Komárek v účetnictví evidoval a požadoval doplacení daně i penále.

Výsledek

Využitím služby zastupování při daňové kontrole byl celý proces dotažený zdárně do konce a sankce tak byly minimální. Od té doby společnosti vedeme účetnictví a na základě plné moci ho zastupujeme před Finančním úřadem. Pan Komárek má tak více času a klidu na podnikání.
Snížení daní
quoteNaše společnost již dlouho platila vysoké daně. Daňové poradenství pana Bílého nám pomohlo uspořádat naše daňové záležitosti tak, že na daních odvádíme mnohem méně.quote
Monika Vágnerová
vedoucí ekonomického oddělení

Co spolupráce přinesla

 • Snížení daně z příjmu
 • Ušetření za zaměstnance
 • Více prostředků na investice

Zadání

Paní Vágnerová vede ekonomické oddělení středního podniku. Domluvila si konzultaci a představila nám obchodní model společnosti. Naším úkolem bylo nalézt legální formu daňové optimalizace a snížit tak daň z příjmu.

Výsledek

Provedli jsme detailní analýzu obchodního modelu. Z ní jsme zjistili, že společnost nevyužívá všechny daňové úlevy. Po započtení všech odečitatelných položek jsme umožnili snížit základ daně o několik procent.
Správa účetnictví
quoteSpolupráce s externí firmou, které byla předáná správa účetnictví, bylo jedním z mých nejlepších rozhodnutí. Ušetřil jsem spoustu času i peněz tím, že jsme nemuseli zaměstnávat vlastní účetní.quote
Milan Černoch
podnikatel z Plzně

Co spolupráce přinesla

 • Méně papírování
 • Více času na podnikání
 • Ušetření za zaměstnance

Zadání

Pan Černoch nás kontaktoval s požadavkem na správu účetnictví. Na úvodní schůzku přinesl informace o objemu faktur a dosavadního stylu účtování. Na tomto základě jsme připravili nabídku na vedení účetnictví.

Výsledek

Pan Černoch si spočítal náklady spojené se zaměstnáváním vlastní účetní a zjistil, že spoluprací s námi ušetří čas i peníze. Ty nyní může investovat zpět do firmy nebo je užít jiným způsobem.
Daně v Německu
quoteJiž 2. rok využívám služby vrácení daní. Vřele doporučuji všem, kdo pracují v Německu či jiných zemích EU. Ve firmě daňová kancelář Ing. Radek Bílý jsem velice spokojená. Oceňuji jejich profesionální přístup a milé jednání.quote
Kristýna Kvardová
copywriter z Plzně

Co spolupráce přinesla

 • Vrácení daní
 • Méně starostí s papírováním
 • Ušetření peněz na cestování

Zadání

Slečna Kvardová nás kontaktovala ve věci vrácení daní z Německa. Slečna pracuje jako copywriter a poměrně často cestuje, převážně do Německa, kde je také zaměstnaná. Během jediné schůzky jsme měli jasno, zda má nárok na vrácení daní a kolik si za každé zdaňovací období může nárokovat.

Výsledek

Slečna Kvardová se o možnosti vrácení daní ze zahraničí dozvěděla již během studií a tak toho využila při zaměstnání. Ušetřila tak poměrně dost peněz, které, jak se nám svěřila, chce utratit za cestování. Její povolání copywritera jí to umožňuje, řadí se mezi tzv. digitální nomády.