Kancelář pro daňové a účetní poradenství bojuje za vaše podnikání

Zastupování při daňové kontrole
quoteZačátkem roku mi byla zahájena daňová kontrola. V jejím průběhu finanční úřad našel pochybení, kterého jsem se údajně dopustil. Mé znalosti daňové legislativy nejsou dokonalé a proto jsem na pomoc přizval pana Bílého.quote
Petr Komárek

Co mi spolupráce přinesla

 • Klid od daňových kontrol
 • Ušetření na vzniklých sankcích
 • Žádná další pochybení

Zadání

Pan Komárek nás kontaktoval s žádostí o zastupování při daňové kontrole. Finanční úřad neuznal nákladové položky, které pan Komárek v účetnictví evidoval a požadoval doplacení daně i penále.

Výsledek

Využitím služby zastupování při daňové kontrole byl celý proces dotažený zdárně do konce a sankce tak byly minimální. Od té doby společnosti vedeme účetnictví a na základě plné moci ho zastupujeme před Finančním úřadem. Pan Komárek má tak více času a klidu na podnikání.
Snížení daní
quoteNaše společnost již dlouho platila vysoké daně. Daňové poradenství pana Bílého nám pomohlo uspořádat naše daňové záležitosti tak, že na daních odvádíme mnohem méně.quote
Monika Vágnerová
vedoucí ekonomického oddělení

Co spolupráce přinesla

 • Snížení daně z příjmu
 • Ušetření za zaměstnance
 • Více prostředků na investice

Zadání

Paní Vágnerová vede ekonomické oddělení středního podniku. Domluvila si konzultaci a představila nám obchodní model společnosti. Naším úkolem bylo nalézt legální formu daňové optimalizace a snížit tak daň z příjmu.

Výsledek

Provedli jsme detailní analýzu obchodního modelu. Z ní jsme zjistili, že společnost nevyužívá všechny daňové úlevy. Po započtení všech odečitatelných položek jsme umožnili snížit základ daně o několik procent.
Správa účetnictví
quoteSpolupráce s externí firmou, které byla předáná správa účetnictví, bylo jedním z mých nejlepších rozhodnutí. Ušetřil jsem spoustu času i peněz tím, že jsme nemuseli zaměstnávat vlastní účetní.quote
Milan Černoch
podnikatel z Plzně

Co spolupráce přinesla

 • Méně papírování
 • Více času na podnikání
 • Ušetření za zaměstnance

Zadání

Pan Černoch nás kontaktoval s požadavkem na správu účetnictví. Na úvodní schůzku přinesl informace o objemu faktur a dosavadního stylu účtování. Na tomto základě jsme připravili nabídku na vedení účetnictví.

Výsledek

Pan Černoch si spočítal náklady spojené se zaměstnáváním vlastní účetní a zjistil, že spoluprací s námi ušetří čas i peníze. Ty nyní může investovat zpět do firmy nebo je užít jiným způsobem.
Daňové přiznání 2018
quoteV daních se nevyznám. Proto jdu za odborníkem. Každý rok přenechávám starosti s daňovým přiznáním panu Bílému a mám klid. Jako OSVČ se tak mohu soustředit na vlastní práci a posouvat se dál, aniž by mě zdržovalo vyplňovýní daňového přiznání. Díky!quote
Kristýna Kvardová
freelancer z Brna

Co spolupráce přinesla

 • Ušetření času a peněz
 • Méně starostí s papírováním
 • Pořádek v daňových záležitostech

Zadání

Slečna Kvardová nás kontaktovala ve věci podání daňového přiznání. Slečna se živí jako copywriter a poměrně často cestuje, většinu náležitostí spolu řešíme na dálku a funguje to. Na základě jejích faktur spolu i letos vyřídíme její daňové přiznání za rok 2018.

Výsledek

Slečna Kvardová dodala potřebné podklady k podání daňového přiznání - faktury, výpis ze zdravotní pojišťovny atd. Ušetřila tak svůj čas. Daňové přiznání je jedna z nejzákladnějších služeb, které kancelář daňového poradce v Plzni nabízí. 25 let fungování prověřilo naše schopnosti – zatím jsme obstáli.