Daňový poradce Ing. Radek Bílý vychází vstříc individuálním potřebám každého klienta. Jedna z rolí jeho účetní firmy v Plzni je poskytnutí kulatého razítka v případě, že potřebujete odklad daňového přiznání.

Tým daňové kanceláře

V týmu odborníků řešíme daňové a účetní poradenství, tedy jakoukoliv finanční či daňovou situaci drobných živnostníků, středních a větších firem, i velkých zahraničních společností. Spolupracujeme s auditory a právníky. Máte tak možnost zajištění komplexních služeb i v těchto oblastech. Pomůžeme vám správně se rozhodnout ve vašich podnikatelských záměrech. Zabýváme se vším, co by vás jinak brzdilo v podnikání. Můžete se tak soustředit na to, co vás opravdu baví.

Daňový a účetní poradce k vašim službám

Naše daňové kancelář nabízí daňové a účetní poradenství, které bude vyhovovat vašim potřebám, vždy odpoví všechny vaše dotazy a v neposlední řadě se na něj můžete dlouhodobě spolehnout. Samozřejmostí je u nás osobní přístup a diskrétnost. Daňové a účetní poradenství v našem případě reflektuje veškeré změny legislativy. Vždy hledáme tu nejlepší cestu pro vaše podnikání.

Mezi jedny z našich nejvyhledávanějších služeb a nejčastěji kladené dotazy klientů patří:

Naše klienty již leta vítáme v naší plzeňské pobočce v Rooseveltově ulici v Plzni.