Svět daní se neustále vyvíjí kupředu. Povinnosti se hromadí, daně zvyšují a zákony jsou čím dál komplikovanější. Kdo neudrží krok a nepřizpůsobí se, nepřežije. Nová rubrika Tipy & Triky je zde, aby čtenáře včas varovala před novými záludnostmi z daňového a účetního prostředí.

Daňové a účetní poradenství Ing. Radek Bílý v akci!

Daně – odvěký boj. Jak se v nich při všech těch změnách má člověk ale vyznat? Vlastně ani nemusí. Stačí sledovat oblíbeného daňového poradce a novou rubriku, kterou budeme pravidelně plnit tipy, triky a varováními z oblasti daní a účetnictví. Věnujeme se především Kontrolnímu hlášení a Elektronické evidenci tržeb, tématům, která zamotala účetnictví mnoha firmám.

Daňový poradce a držitel kulatého razítka, pan Ing. Radek Bílý se účastní mnohých seminářů a konferencí ohledně daní, financí, zákonů apod. K důležitým informacím má přístup rychleji než kdokoliv jiný. Než se na Twitteru paní Petlachové dočtete o podmínkách podání Kontrolního hlášení, pan Ing. Bílý již ví, s čím bude problém a jak ho úspěšně eliminovat.

Již brzy se můžete těšit na rady ohledně Kontrolního hlášení či odpisu daní pro podnikatele! Neztraťte se v světě financí, daňové a účetní poradenství Ing. Radek Bílý je tu pro vás!

 

Chcete se vyhnout problémům a být v obraze? Sledujte naši novou stránku a

v případě potřeby kontaktujte daňovou kacelář Ing. Radek Bílý!